Телекомпанія «Діалект» пропонує

Цифрове телебачення


Це понад 100 найкращих телеканалів:


При використанні цифрової технології програми поширюються в кодованому вигляді. Для забезпечення доступу до телепрограм абонентам надається САМ модуль , або цифровий ресівер , в залежності від телевізійного абонентського пристрою . Розповсюдження програм здійснюється в стандарті цифрового телебачення DVB-C , відео стандарт MPEG- 2,  MPEG- 4, HVEC.

відмінна якість зображення та звук Dolby Digital 5.1;
електронна програма телепередач (EPG);
вибір мови телеканалів;

Для перегляду пропонуються тематичні пакети: Базовий «Цифровий» , «+HD»,  «+Кіно» та пакет «Акційний» з різноманітною ціновою пропозицією.


дізнатись більше

Кабельне аналогове телебачення


Базовий пакет програм аналогового телебачення включає канали універсальної програмної послуги в місті Львові - 5 телеканалів (6 програм).

Пакет містить 48 телепрограм , складається з телепередач усіх українських державних та недержавних телекомпаній, які транслюються на території міста Львова та всієї України, а також зарубіжних телеорганізацій.

При використанні аналогової технології програми поширюються у відкритому вигляді.
Вартість послуги кабельного аналогового телебачення - 155,00грн на місяць.


дізнатись більше

Інтернет


Абоненти Телекомпанії «Діалект» мають можливість доступу до Інтернет через мережу кабельного телебачення.

Інтернет користувач отримує по одному телевізійному кабелю, який вже є в помешканні, немає необхідності прокладання додаткового кабелю чи лінії. До Вашого комп»ютера підключається кабельний модем, який виконує з»єднання, відсутні процедури дозвону до провайдера, вхід в мережу, введення даних реєстрації- все це виконується автоматично.

Завдяки стандарту EuroDocsis 3.0 , а також сучасному обладнанню, яке використовує Телекомпанія «Діалект», абоненти отримують високошвидкісний, постійний та дешевий доступ до всесвітніх ресурсів Інтернет, миттєве під'єднання.

Швидкість завантаження може сягати 1760 Мбіт/с прямий і 240 Мбіт/с зворотній канали.


дізнатись більше