Телекомпанія «Діалект» пропонує:

Цифрове телебачення:

Це понад 100 найкращих телеканалів:

  • відмінна якість зображення та звук Dolby Digital 5.1;
  • електронна програма телепередач (EPG);
  • вибір мови телеканалів;       
  • При використанні цифрової технології програми поширюються в кодованому вигляді. Для забезпечення доступу до телепрограм абонентам надається САМ модуль , або цифровий ресівер , в залежності від телевізійного абонентського пристрою . Розповсюдження програм здійснюється в стандарті цифрового телебачення DVB-C , відео стандарт MPEG- 2,  MPEG- 4.
  • Для перегляду пропонуються тематичні пакети: Базовий «Цифровий» , «+HD»,  «+Кіно» та пакет «Акційний» з різноманітною ціновою пропозицією.  

Кабельне аналогове телебачення:

Базовий пакет програм аналогового телебачення включає канали універсальної програмної послуги в місті Львові - 5 телеканалів (6 програм), та складається з телепередач усіх українських державних та недержавних телекомпаній, які транслюються на території міста Львова та всієї України, а також  зарубіжних телеорганізацій.

Пакет містить 57 телепрограм і вартує 79,00 грн. на місяць.

При використанні аналогової технології програми поширюються у відкритому вигляді.

Інтернет:

Абоненти Телекомпанії «Діалект» мають можливість доступу до Інтернет через мережу кабельного телебачення . Інтернет користувач отримує по одному телевізійному кабелю, який вже є в помешканні, немає необхідності прокладання додаткового кабелю чи лінії. До Вашого комп»ютера підключається кабельний модем, який виконує з»єднання, відсутні процедури дозвону до провайдера, вхід в мережу, введення даних реєстрації- все це виконується автоматично.

Завдяки стандарту EuroDocsis 3.0 , а також сучасному обладнанню, яке використовує Телекомпанія «Діалект», абоненти отримують високошвидкісний, постійний та дешевий доступ до всесвітніх ресурсів Інтернет, миттєве під»єднання.

Швидкість завантаження може сягати 880Мбіт/с прямий і 120Мбіт/с зворотній канали.

 

Приєднуйтесь – не пошкодуєте!!!